Zastanawiasz się nad depilacją laserową? Planujesz swoją pierwszą wizytę w salonie, ale nie wiesz jak wybrać odpowiednie miejsce? Korzystałaś z zabiegów w innych salonach i nie byłaś zadowolona w 100%? Podpowiadamy na co zwrócić uwagę wybierając salon depilacji laserowej.

 

Doświadczenie medyczne

Depilacja laserowa laserem Light Sheer to zabieg z dziedziny medycyny estetycznej. Sam sprzęt jest urządzeniem medycznym. Dlatego ważny jest wybór odpowiedniego  salonu, gdzie zabieg będzie przeprowadzony. Sprawdzaj i weryfikuj uprawnienia osoby, która będzie wykonywała Tobie zabieg. Do przeprowadzenia bezpiecznych zabiegów depilacji laserowej laserem Light Sheer niezbędny jest specjalista z certyfikatem wydanym przez wyłącznego dystrubutora marki Lumenis – firmę Coherent.

 

Trening czyni mistrza

Depilacja laserowa wymaga od osoby przeprowadzającej zabieg dużej wprawy, doświadczenia i  umiejętności. Skóra wymaga często odpowiedniego traktowania: naciągania podczas depilacji głowicą VACUM, mocnego przyciskania małą głowicą chłodzącą. Ważna jest też empatia specjalisty, który świetnie rozumie strach przed depilacją czy też obawy przed depilacją miejsc intymnych. Twój komfort, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie jest dla nas priorytetem! W Studiu Depilacji Laserowej Depilea wykonujemy codziennie kilkanaście zabiegów. W skali miesiąca – kilkaset. To sprawia, że posiadamy doświadczenie i wprawę w wykonywaniu zabiegów depilacji laserowej.  Z nami poczujesz się pewnie.

 

Dogodny termin

W studiu Depilea zawsze dobierzemy dogodny termin i godzinę dostosowaną do Twoich potrzeb. A gdy już przyjdziesz, będziesz w dobrych rękach!

 

Czystość salonu

Czystość oraz sterylność urządzeń i przedmiotów w studiu Depilea to dla nas sprawa pierwszorzędna. Wszystkie głowice lasera są sterylizowana w preparatach marki Ecolab. Na fotelu kosmetycznym czekają na Ciebie jednorazowe prześcieradła. Jeśli wymaga tego depilowana partia ciała również będą czekać na Ciebie jednorazowa bielizna oraz obuwie. Zabiegi odbywają się w rękawicach jednorazowych.

 

Komfort

Przed przygotowaniem do zabiegu zapewnimy Tobie intymność. Specjalista wykonujący zabieg wyjdzie a Ty będziesz mogła swobodnie przebrać się w jednorazową bieliznę. U nas zawsze jest komfortowo !

 

Próba laserowa i wywiad dermatologiczny

W trosce o Twoje zdrowie i bezpieczeństwo zawsze zapewniamy darmową konsultację wraz z próbą laserową wykonaną  na potencjalnej partii ciała przeznaczonej do depilacji. Zostaniesz poinformowana o przeciwskazaniach oraz uzyskasz wyczerpujące odpowiedzi na Twoje pytania.

 

Rodzaje zabiegów

Wybierz salon, który oferuje pełną ofertę zabiegów depilacji. Jest to ważne, szczególnie w przypadku bikini. Wiele salonów nie wykonuje głębokiej depilacji (bikini brazylijskie). Większość salonów nie oferuje depilacji miejsc intymnych dla mężczyzn. W studiu Depilea wszystko dostosowujemy do Twoich upodobań. Zapraszamy kobiety i mężczyzn.

 

Ceny

Preferujemy jasne i klarowne ceny bez ukrytych kosztów dodatkowych. Dbamy o to byś wiedziała ile i za co płacisz. Na naszej stronie internetowej zawsze jest aktualny cennik zabiegów. Możesz dokonać zakupu pojedynczego zabiegu lub kupić pakiet 5 zabiegów  i dodatkowo otrzymać jeszcze 6 zabieg GRATIS.

 

Sprzęt

Jesteśmy profesjonalistami. Dlatego w studiu Depilea używamy jedynie najnowszych laserów kupionych bezpośrednio od wyłącznego dystrybutora marki Lumenis w Polsce – firmy Coherent. Obecnie używamy lasera diodowego Light Sheer Desire z głowicami Duet z 2016 roku.  Jest to najnowocześniejszy, najbardziej skuteczny i najbezpieczniejszy sprzęt medyczny do trwałego usuwania owłosienia.

 

Nie daj się oszukać

Na rynku pojawiło się wiele używanych, przestarzałych urządzeń z przekalibrowanymi głowicami. Świadczą oni usługi w tańszych cenach lub promują się na stronach z zakupami grupowymi. Nie ufaj salonom, którzy posiadają sprzęt niewiadomego pochodzenia. Jedyny, dopuszczalny sprzęt Light Sheer powinien być zakupiony od firmy Coherent- wyłącznego dystrybutora w Polsce marki Lumenis, który jest producentem lasera Light Sheer. Sprawdź w firmie Coherent czy dany salon zakupił u nich laser. Jeśli nie, omijaj takie miejsce szerokim łukiem.