Przychodząc pierwszy raz na depilację bikini klienci czują się zazwyczaj mniej komfortowo i są skrępowani. Dodatkowo obawiają się uczucia bólu. Czy naprawdę jest się czego obawiać? Odpowiadamy stanowczo NIE!

W Studiu Depilacji Laserowej Depilea jesteśmy profesjonalistami.  Takich zabiegów wykonujemy nawet kilkanaście dziennie. Zaufaj nam a już od pierwszych chwil poczujesz się bezpiecznie i stresy związane z zabiegiem miną.

Co musisz wiedzieć o depilacji bikini?

 1. Na zabieg przychodzimy po dokładnym ogoleniu maszynką.
 2. Jeżeli stosowałaś wcześniej depilacje woskiem, depilatorem lub kremem do depilacji – odstaw te zabiegi ok 4 tygodnie przed depilacją laserową. Stosuj jedynie golarki np. jednorazowe.
 3. Przestrzegaj zasad higieny. Na zabieg przychodzimy po dokładnym umyciu miejsc intymnych.
 4. Jeżeli przydarzy Ci się infekcja miejsc intymnych, najpierw poddaj się leczeniu. Przyjdź do nas w pełni zdrowa.
 5. Poinformuj nas, jeśli jest to Twoja pierwsza wizyta.
 6. Przyjdź do gabinetu Depilea na darmową konsultację i próbę laserową. Dostarczymy Ci ważnych informacji o zabiegu, opowiemy jak będzie on wyglądał oraz przeprowadzimy próbę laserową, aby dokładnie ustawić parametry lasera dostosowane do twojego typu włosa i skóry.
 7. Dokładnie zapoznaj się z otrzymanymi materiałami zawierającymi przeciwskazania bezwzględne i czasowe. Trzymaj się wytycznych miedzy zabiegami.
 8. Po wywiadzie dermatologicznym otrzymasz jednorazową bieliznę, w którą będziesz mogła się przebrać.
 9. Dokładnie określ, jaki rodzaj depilacji Ciebie interesuje. W studiu Depilea możesz wykonać bikini klasyczne (do linii majtek), bikini french (zostawiamy pasek owłosienia), bikini brazylijskie (depilujemy całą okolicę bikini wraz ze szparą między pośladkową)
 10. Przy depilacji szpary między pośladkowej będziesz poproszona o współpracę z kosmetyczką, czyli delikatne rozchylenie pośladków podczas wykonywania zabiegu.
 11. Na kolejne zabiegi bikini umawiaj się regularnie co 4-6 tygodni. Większości kobiet wystarcza ok 5-6 zabiegów by trwale pozbyć się włosów z okolicy bikini.

 

Depilacja laserowa bikini to zabieg, który jest najczęściej wykonywany w studiu Depilea. Aż 70% depilacji to bikini brazylijskie ( całościowe z tyłu i z przodu). Specjalizujemy się w tej usłudze.

U nas znajdziesz się we właściwym miejscu, poczujesz się w pełni zaopiekowana. Nie będziesz się niczego obawiała. Jesteśmy delikatni wykonując ten rodzaj depilacji. Możesz liczyć na naszą dyskrecję i zaufanie. Komfort klienta jest dla nas najważniejszy. Tacy jesteśmy!