• Najnowszym urządzeniem do depilacji na rynku polskim i światowym jest posiadany w naszej ofercie laser Light Sheer Desire firmy Lumenis. Technologia w jakiej pracują została zatwierdzona przez Urząd ds. leków i Żywnośći w USA ( FDA). Jego bezpieczeństwo zostało zatwierdzone również poprzez uzyskanie certyfikaru ISO 9001. Natomiast Kongres Amerykańskiego Towarzystawa Dermatologicznego w San Francisko ogłosił Light Sheer najlepszym i najbardziej efektywnym przyrządem do trwałej depilacji.
  • W ofercie posiadamy laser Light Sheer Desire z 2016 roku. Jest to najnowszy na rynku i najbardziej skuteczny laser do trwałego usuwania owłosienia.
  • Light Sheer Desire to gwarancja trwałej depilacji przy zachowaniu bezpieczeństwa pacjenta i skuteczności

Wypożyczając nasz laser otrzymujesz od nas aż 2 głowice:

 

  • Pierwsza głowica 9x9 mm jest zaopatrzona w okienko terapeutyczne z szafiru. Dostarcza impulsu o regulowanej gęstości energii do 100 J/cm2. Jest ona przeznaczona do depilacji dowolnych części ciała, wszędzie tam, gdzie wymagana jest niezwykła precyzja np. twarz, okolice intymne, miejsca na ciele gdzie widnieją zmiany barwnikowe. Końcówka tej głowicy zawiera system ChillTip , która jest własnością patentową producenta laserów Light Sheer firmę Lumenis. System ten utrzymuje temperaturę głowicy na poziomie 4 stopni Celsjusza. Dzięki temu rozwiązaniu zapobiega poparzeniom nawet przy zastosowaniu bardzo wysokich mocy lasera.
  • Druga głowica o wymiarach 22x35 mm posiada technologię HIT ( High Speed Integrated Technology) Jest to połączenie dużej powierzchni głowicy z podciśnieniem. To dzięki tej głowicy można wykonać trwałą, niezwykle szybką, bezbolesną i bezpieczną depilację. Głowica ta ma zastosowanie na takich partiach ciała jak plecy, nogi, tors. Większa powierzchnia wiązki zabiegowej powoduje, że zwiększa się głębokość wnikania światła lasera a zasysanie skóry do wnętrza głowicy zwiększa absorpcję energii. Dzięki temu uzyskujemy skuteczną depilację przy niższych energiach 4,5-12 J/cm2. Duża powierzchnia głowicy to gwarancja szybkiej depilacji . Przykładowo zabieg depilacji nóg zajmuje ok 15-20 minut a nie jak w przypadku innych laserów z małymi głowicami 2-3 godziny. Zabieg dla Specjalisty wykonującego depilację jest bardzo komfortowy, głowica jest lekka, nie wymaga nacisku czy też chodzenia.

Jak działa system diodowy lasera Light Sheer?

Light Sheer Desire emituje wiązkę światła laserowego, która pochłaniana jest przez pigment znajdujący się w mieszku włosowym. Laser pulsuje jedynie przez ułamek sekundy i to wystarcza by trwale uszkodzić mieszek włosowy. Zabieg ten jest całkowicie bezpieczny. Światło lasera działa jedynie na melaninę czyli barwnik włosa nie ingerując w żaden sposób w organizm.

Dlaczego wato używać Light Sheer w salonie ?

Właściciele salonów kosmetycznych/ medycznych/ SPA nieustannie dążą do maksymalizacji zysków swojej firmy. Aby wyjść naprzeciw potrzebom klienta i być konkurencyjnym na rynku warto zaimplementować w swoim salonie rozwiązanie jakim jest zabieg trwałej depilacji laserowej. Light Sheer jest laserem diodowym o udowodnionym klinicznie trwałym działaniu. Od innych laserów odróżnia go bezpieczeństwo, najwyższa skuteczność oraz szybkość działania. Dzięki nowym głowicom o różnych rozmiarach czas zabiegu jest krótki przy zachowaniu takiego samego efektu medycznego. Aby osiągnąć zadowalający rezultat należy przeprowadzić ok 5-6 sesji w odstępach 1 miesiąca lub 2 miesięcy w zależności od faz wzrostu włosa na danych partiach ciała.

IPL czy Light Sheer?

IPL nie jest laserem. IPL jest źródłem światła pulsacyjnego. Jest to skuteczne urządzenie w kosmetyce i medycynie estetycznej dedykowane do takich zabiegów jak: redukowanie przebarwień, zmniejszanie oznak starzenia się skóry. IPL nie usunie trwale owłosienia. Badania naukowe dowodzą, że skuteczność IPL jest o ok. 50% niższa vs skuteczność lasera Light Sheer

Czy opłaca mi się wynajmować laser?

W dzisiejszych realiach panuje kult ciała i moda na zabiegi kosmetyczne oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Salony piękności, ośrodki SPA prześcigają się w dostarczaniu swoim klientom jak najnowszych rozwiązań, zabiegów, technologii. Jednym z tych zabiegów jest depilacja. Z biegiem lat zmieniła się technologia i odchodzi się od depilacji woskiem ,która nie przynosi trwałych efektów, jest bolesna i powoduje wrastanie włosków. Popyt na depilację urządzeniami Hi Tech, do których należy również laser Light Sheer Desire rośnie. Nie każdy salon może pozwolić sobie na zakup takiego sprzętu, którego cena sięga kilkuset tysięcy złotych. Nie każdy salon posiada też taką ilość potencjalnych klientów na zabieg depilacji by zapewnić ciągłość działania sprzętu przez 5-6 dni w tygodniu. Jest to po prostu nieopłacalne. Wynajem lasera Light Sheer Desire jest wtedy optymalnym rozwiązaniem zarówno ekonomicznym jak i organizacyjnym.